Leapers 3-9x40 paralaksa 31 jardów

Można wstawiać tutaj opisy i zdjęcia naszych lupek. Będzie jak znalazł dla nowych użytkowników.

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Irak
Posty: 242
Rejestracja: 2007-10-04, 22:10
Lokalizacja: Wrocław

Leapers 3-9x40 paralaksa 31 jardów

Post autor: Irak »

Mam trochę tę lupkę. Najlepszy obraz i głębia jest na 4x. Mildot jest nieużyteczny bo co 2. Moim zdaniem nie warto kupować. Fakt trzyma zero, ale x9 ostrzy właśnie koło 30m. Dystans HFT najlepiej strzela się na 7x lub 6x. Najbardziej mnie zdenerwowały samoodkręcające się pokrętła wież (znaczy odkręcają się śrubki które mają je trzymać i wtedy latazero, trzeba je wkleić). Za te pieniądze lepiej dołożyć do Delty Classic 3-9x40 albo wziąść Bushenll'a Trophyeg'o gdzie obraz jest najmniej o klasę lepszy.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Irak, łącznie zmieniany 1 raz.
PFTA
Awatar użytkownika
radecek
Posty: 159
Rejestracja: 2007-10-18, 20:30
Lokalizacja: Napierstkowo

Re: Leapers 3-9x40 pralaksa 31 jardów

Post autor: radecek »

Irak pisze:Mam trochę tę lupkę. Najlepszy obraz i głębia jest na 4x. Mildot jest nieużyteczny bo co 2. Moim zdaniem nie warto kupować. Fakt trzyma zero, ale x9 ostrzy właśnie koło 30m. Dystans HFT najlepiej strzela się na 7x lub 6x. Najbardziej mnie zdenerwowały samoodkręcające się pokrętła wież (znaczy odkręcają się śrubki które mają je trzymać i wtedy latazero, trzeba je wkleić). Za te pieniądze lepiej dołożyć do Delty Classic 3-9x40 albo wziąść Bushenll'a Trophyeg'o gdzie obraz jest najmniej o klasę lepszy.
Kiedyś miałem Simmons 3-9x40 Pro Sport - obraz słabej jakości. Natomiast Leapers SCP-394AOMDL z podświetlanym krzyżem i regulacją ostrośc - całkiem przyjemna luneta. Jeżeli bez AO to ostatecznie z rodziny Leapers tylko 4x32:>
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

A ja miałem przez krótki czas leapersa 3-9x32 AO. Nie było tragedii, obraz, krzyż jak Cię mogę. Ogólnie fajna mała lupka za nieduże pieniądze na niewysilony sprzęcik. Ale to był okres, kiedy Leapersy zaczęły padać. Poza tym miał być na iżu 38, ale kobieta się nie zaszczepiła, niestety.. I poszedł do ludzi :)
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
virus
Posty: 453
Rejestracja: 2007-10-08, 07:06
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

mi tam działa już od dawna 3-9 x32 :) ale im dłużej go mam tym bardziej dostrzegam, że obraz jest kiepskawy :) szału nima :P
HW97K by Hogan + DOT 6x24x42 MD
IŻ-38
Sniper007
Posty: 7
Rejestracja: 2009-12-03, 18:18
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: Sniper007 »

mi jak by się coś poodkręcało mnie by chyba trafiło:D ja mam 4x20 takie coś jak byle co :lol: raz tylko mi się odkręciła śruba to tak dokręciłem i pszyspawałem tą lunetę do takiej blaszki i działa bez zarzutu :D