Kupujecie czy sami robicie tarcze do strzelania ?

Szeroko i niezobowiązująco pojęte strzelectwo rekreacyjne

Moderatorzy: Hiszpan63, SlaweQ

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Cortez pisze:Ale gdzie standardowe "kenajhelpju" ???
... a usłyszałeś to kiedyś z moich ust ??? ... przecież ja tylko gnoję , a nie pomagam ... :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

He...co racja, to racja... :mrgreen:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

No .... i żeby mi to było przedostatni raz ... :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
stingerek
Posty: 25
Rejestracja: 2015-09-08, 20:04
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: stingerek »

3 nowe strony postów :) Chyba wywołałem shitstorm :)

Owszem drukuję tarczki na papierze do drukarki.
Tusz do mojej drukarki kosztuje 20zł za 10 nabojów :)

Nie widzę powodów (narazie ) dla których miałbym płacić więcej żeby mieć pięknie okrągłe przestrzeliny.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

stingerek pisze:Nie widzę powodów (narazie ) dla których miałbym płacić więcej żeby mieć pięknie okrągłe przestrzeliny
Ty jeszcze nie widzisz takich powodów , ale wielu tutejszych strzelców owszem . Zwłaszcza w kontekście ligowym . A na papierze do drukarki , to co trzeci może sobie wydrukować w firmie ... "za darmo" ... :lol:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

stingerek pisze:Nie widzę powodów (narazie ) dla których miałbym płacić więcej żeby mieć pięknie okrągłe przestrzeliny.
Dopóki strzelasz w taki sposób, że (czy okrągłe czy nie) jesteś w stanie w tarczy odnaleźć 10 strzałów, to istotnie, nie ma różnicy. Ale za tydzień, dwa, nie doliczysz się jednego, dwóch, pięciu, po tym znowu trzech... poddasz się.
Puma
Posty: 299
Rejestracja: 2014-02-06, 08:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Puma »

E tam, na tarczach treningowych sprawdzam tylko ile jest 8 i ewentualnie 7 na tarczy. Reszta(9 i 10) może być w postaci jednej dziury :mrgreen: Dzięki temu mogę strzelać z pistoletu 20 razy do jednej tarczy Krugera ;)
stingerek
Posty: 25
Rejestracja: 2015-09-08, 20:04
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: stingerek »

Akurat tarcze mam powieszone na kulochwycie który dzwoni.....
Jeśli widzę 4-5 otworków... a wiem że wystrzeliłem 10 sztuk... i wszystkie "usłyszałem" to jest dobrze :)
Jak kupię lupkę... i będę strzelał na więcej niż 30 metrów to faktycznie będzie to miało znaczenie... ale wtedy będę mógł zmienić tarczę :) w każdej chwili.
Do waszej celności i sprzętu mi duuuużo brakuje :)
Ale ... czas pokaże.