Szkolenie Strzeleckie

Oferty przedsiębiorców

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
npv8

Szkolenie Strzeleckie

Post autor: npv8 » 2012-01-11, 17:36

Witam być może ktoś miałby ochotę wziąć udział w szkoleniach strzeleckich z broni palnej.
Szkolenia prowadzone są przez byłych żołnierzy formacji Grom i uczą posługiwania się bronią krótką w oparciu o pistolety Glock .
Zajęcia prowadzone na różnych etapach zaawansowania, ale wskazane jest rozpoczynanie od poziomu podstawowego .....wyjątek stanowią sytuacje, gdy ktoś przedstawi certyfikaty lub świadectwa świadczące o wyższym poziomie zaawansowania niż podstawowy-wtedy można od razu skorzystać ze szkolenia Advance .

najbliższe terminy;
-szkolenie podstawowe 21.01.2012
-szkolenie zaawansowane 28.01.2012

w sprawie dalszych szczegółów zapraszam zainteresowanych na PW
strzelać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej....

Awatar użytkownika
donkihot
Kontakt:

Post autor: donkihot » 2012-01-11, 17:51

A co po takim szkoleniu mogę mieć?
Może pozwolenie na posiadanie broni? :mrgreen:
Non mitterent iustus ledo, in es est ingenti.
Nie strzelać tylko trafiać, sztuka to przeogromna.

Awatar użytkownika
npv8

Post autor: npv8 » 2012-01-11, 22:19

donkihot pisze:A co po takim szkoleniu mogę mieć?
Może pozwolenie na posiadanie broni? :mrgreen:
hehe..dla klienta robimy rzeczy niemożliwe-ale w sprawie cudów zapraszam do najbliższej parafii:))))

Ale tak poważnie to odpowiem w ten sposób...po takim szkoleniu dostajesz certyfikat imienny informujący o tym że przeszedłes szkolenie "combat shooting" przeprowadzone według zasad szkolenia jednostek specjalnych zgodnie z wymogami The Intenational Bodyguard and Security Services Association

to tyle...i żeby było jasne to do niczego ten certyfikat nie uprawnia ale.......

no właśnie...ja osobiście miałem tą przyjemność byc na szkoleniu podstawowym i advans level 1...nie jestem pracownikiem firmy a jedynie facetem który zaczynał od wiatrówek ale którego ciągnie w kierunku palnej....podchodziłem sceptycznie do sprawy bo nie wiedziałem czego się spodziewać...jednak przy cenach rynkowych naboi to perspektywa wystrzelania 150 sztuk poperte teorią przekazywaną przez autentycznych byłych żołnierzy Gromu -to była dla mnie kusząca perspektywa. i relatywnie do przyjęcia...nie uważam tego czasu za zmarnowany....i wydaje mi się że to jest mój kierunek-szkolenie się w obyciu z bronią w trakcie zajęć imitujących zachowania bojowe a nie sportowe ....dla mnie było to ok na tyle że postanowiłem propagować ich szkolenia...ale propagowac to nie znaczy wciskać komuś....jesli ktoś z forumowiczów ma podobne zdanie do mojego zapraszam na PW...Pozdrawiam Konrad

Awatar użytkownika
donkihot
Kontakt:

Post autor: donkihot » 2012-01-12, 11:45

No i teraz wszystko jasne ;) dziękuję za odpowiedź.
Co do Glock-a to ja się nastrzelałem w klubie (co prawda w konkurencjach sportowych, ale do bólu) a co do ceny amunicji to takiej tragedii to nie ma, bo w klubie płacimy po 1zł. za sztukę więc deklarowane 150 sztuk to nie majątek. (a tyle to ja wystrzeliwuję na jednym treningu)
Tak czy inaczej propozycja fajna i godna uwagi.
Pozdrawiam, D.

Awatar użytkownika
npv8

Post autor: npv8 » 2012-01-12, 12:18

donkihot pisze:No i teraz wszystko jasne ;) dziękuję za odpowiedź.
Co do Glock-a to ja się nastrzelałem w klubie (co prawda w konkurencjach sportowych, ale do bólu) a co do ceny amunicji to takiej tragedii to nie ma, bo w klubie płacimy po 1zł. za sztukę więc deklarowane 150 sztuk to nie majątek. (a tyle to ja wystrzeliwuję na jednym treningu)
Tak czy inaczej propozycja fajna i godna uwagi.
Pozdrawiam, D.
Zeta za nabój to dobra cena...sam chętnie postrzelałbym w takiej cenie...jak szukałem w necie miejscówek gdzie mógłbym strzelać to ceny dla ludzi z ulicy za nabój do Glocka zaczynały się od 1,5 zeta przy wykupieniu dużej ilości ....wiec pewnie to co mówisz to jest dla członków klubu ze stażem odpowiednim i pewnie poza Warszawą.....ja niestety mieszkam na Bielanach i najbliżej mi na ZKS...muszę tam skoczyć i ponegocjować a nuż coś się uda wytargować:)))
pozdrawiam Konrad

Awatar użytkownika
donkihot
Kontakt:

Post autor: donkihot » 2012-01-12, 14:24

npv8 pisze:Zeta za nabój to dobra cena...sam chętnie postrzelałbym w takiej cenie...jak szukałem w necie miejscówek gdzie mógłbym strzelać to ceny dla ludzi z ulicy za nabój do Glocka zaczynały się od 1,5 zeta przy wykupieniu dużej ilości ....wiec pewnie to co mówisz to jest dla członków klubu ze stażem odpowiednim
Do tego miejsca się zgadzam.
npv8 pisze:i pewnie poza Warszawą
To też się zgadza, ale nie tak daleko bo w Wołominie.
npv8 pisze: przy wykupieniu dużej ilości
Ilość nie ma znaczenia, trzeba być członkiem prehistorycznej organizacji o nazwie LOK, wtedy takie rzeczy jak amunicja i dostęp do różnych rodzajów broni palnej rządzi się troszkę innymi prawami.(niestety z pozwoleniem na posiadanie wcale nie jest łatwiej :( )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty Komercyjne”