PCA za 300zł

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCA

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Cóż....przynajmniej trza próbować... :roll:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Łoj fam, niech każdy kupuje co chce, tylko po zakupie niech nie skamle o publiczną akceptację...zakup do chwilowej zabawy niech takim pozostanie, bez kręcenia powiedzonkowego "biczyka" i prób robienia z tego FX-a, a mamy sporo takich userów, u nas też. Za trzysta (w detalu) jest technologicznie i jakościowo za trzysta i o co chodzi :shock: Ja też mam kilka chłamów od crosmana, ale kupionych całkiem świadomie i dlatego nie narzekam, tylko mam, bo chciałem, nie jestem ani na milimetr rozczarowany , przy tym "pompki" nie są wcale uciążliwe pod warunkiem, że nie chcę strzelać nawet krótkimi seriami. Pozbądźcie się fałszywego wstydu i kupujcie nawet na próbę, najwyżej oddacie dzieciom w rodzinie :P

(jeśli ktoś nie zrozumiał mego poprzedniego wpisu [cytat z ,,Rejsu"], to wyjaśniam, że chodziło mi o to, że nie można kategorycznie oceniać czegoś, czego nie znamy - i nie traktuję Was jak cymbałów :D )
Robert
Ostatnio zmieniony 2015-12-06, 14:48 przez green_thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

O to, to....za parę stówek spodziewajmy się czegoś...za parę stówek. :roll:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

Ponieważ Piotrek mnie przywołał :)
Potwierdzam :D Mam Sharpa 1210 i nie narzekam (bardzo) :D
Ale problem w tym, że już ich chyba na rynku nie ma :( Poza tym mój jest jednej z pierwszych serii a te już naprawdę ciężko dorwać. Co do pękniętej komory - przecież na forum jest ktoś, kto już zrobił metalowe. Tyle, że cena SA (Surface to Air) :(
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Jedynym powodem z którego nie kupiłem Sharpa było wielokrotne machanie wajchą. O ile efektywniejsza pompka by go podrożyła?
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

Jedynym powodem z którego nie kupiłem Sharpa było wielokrotne machanie wajchą.
Ja macham 5 razy :)
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

No właśnie - o 4 za dużo. :lol:
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

witeg pisze:...o 4 za dużo...
...no co - czterotakt... :mrgreen:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

witeg pisze:Jedynym powodem z którego nie kupiłem Sharpa było wielokrotne machanie wajchą. O ile efektywniejsza pompka by go podrożyła?
...no i właśnie to, o czym pisałem...bez machania, to masz zwykłe, sprężynowe...
Awatar użytkownika
Jacentus
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1201
Rejestracja: 2013-06-16, 10:16
Lokalizacja: z Gór Sowich

Post autor: Jacentus »

green_thunder pisze:...bez machania, to masz zwykłe, sprężynowe...
I w nich trzeba też Robercie raz zgiąć albo lufę albo machnąć bocznym czy też dolnym :P. Bez zbędnego machania to CO² lub PCP :mrgreen:
Daystate MK3 FT-R
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Jacentus pisze: Bez zbędnego machania to CO² lub PCP
...zaraz ktoś Ci napisze, że trzeba napęd kupić, albo w ogóle ręką ruszyć...proponuję zmienić zainteresowanie...
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

..... no i jeszcze targać butle trzeba :idea: :lol: że już o dymaniu kartusza pompką nie wspomnę. :lol:

Ale poważnie karabinek PCA z pompką o wydajności, parametrach które uzyskuje się w sprzęcie tarczowym i z zaworkami pozwalającymi dopompować jeszcze ze 2-3 razy jak dla mnie byłby optymalny. Swego czasu na Hammerli 450 napaliłem się jak szczerbaty na suchary, jednak przypadki rozszczelnienia zapał ostudziły. Tytułowego karabinka nie widziałem na oczy, natomiast konieczność wielokrotnego pompowania zniechęca. Zostaję przy sprężynach.