Walther cp99 compact

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

kamirr.oo
Posty: 2
Rejestracja: 2019-09-15, 22:48

Walther cp99 compact

Post autor: kamirr.oo »

Witam .

Od kilku tygodni jestem posiadaczem Walther CP99 Compact. Wiatówka została kupiona nowa.
Z tego co czytałem to wypadające kulki z lufy jest normą.. ale zauważyłem że spust pracuje różnie zależnie od tego ile jest kulek w magazynku. Gdy mam pełny magazynek, nacisne spust do połowy i słysze jak kulka z magazynka wypchnieta została i leci do połowy lufy i wraca, gdy nacisnę spust do konca- pistolet strzela. Czasem tak spust wypcha kulke że normalnie wypada z lufy.... Gdy wystrzele pół magazynka, ten problem przestaje istnieć i nawet jak pistolet jest skierowany lufą w dół to już kulki nie wypadają.
Jest ktoś w stanie powiedzieć mi jak tego się pozbyć ?
Awatar użytkownika
kjedroska
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 864
Rejestracja: 2016-10-02, 09:18
Lokalizacja: Pszów

Re: Walther cp99 compact

Post autor: kjedroska »

No widzisz. A teraz ten sam błąd robisz z pistoletem. :owca:
kamirr.oo
Posty: 2
Rejestracja: 2019-09-15, 22:48

Re: Walther cp99 compact

Post autor: kamirr.oo »

Sprawa wylatywania kulek rozwiązania dobrym przesmarowaniem całego zespołu spustu/lufy.

Ale uszkodził mi się znowu magazynek. Dokładniej plastik za który ściągamy spręzyne do ładowania kulek ułamał się.
Można kupić gdzieś właśnie ten plastikowy wkład do magazynka czy cały magazynek ?
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Re: Walther cp99 compact

Post autor: Rlyeh »

Szedłbym w innym kierunku - jeżeli jest to ten dzióbeczek po prawej
https://www.militaria.pl/umarex/magazyn ... p19885.xml
a magazynek jest rozbieralny, to bym dorobił/wyklepał z tworzywa, albo z alu. Tylko to drugie zaora w krótkim czasie magazynek, bo czytam że jest z plastiku.