Colt 1911 Black Ops Umarex

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

screwer
Posty: 1
Rejestracja: 2019-07-24, 22:07

Colt 1911 Black Ops Umarex

Post autor: screwer »

Na "dzień dobry" witam wszystkich maniaków strzelania bez prochu. Jestem tu nowy natomiast CO2 nie jest mi obce i postaram się nie "siać" głupich postów. Posiadam pewien zasób wiedzy, nie chcę dręczyć głupimi pytaniami ale poszukuję osób brnących głębiej w doświadczeniach przy udoskonalaniu klamek CO2 miotających zarówno BB jak i Diabolo. Aktualnie pracuję nad 2 projektami Borner Beretta BB oraz tematowy Colt Umarex Black Ops Diabolo 4,5. Borner z lekka udoskonalony, siedzę teraz nad Coltem. Po modyfikacj twardości sprężyny zaworu osiągnąłem połowicznie to czego oczekiwałem, chce jednak więcej. Czy jest tu ktoś kto próbował zwiększyć przepustowość dyszy perforującej dno szyjki nabóju CO2 jednocześnie zwiększając twardość sprężyny miedzianej dyszy wyjściowej podającej ciśnienie na śrut? Oczywiście nie interesuje mnie fakt spadku ilości strzałów / nabój. To oczywiste. Chodzi o wyciśnięcie max. przez uszczelnienie całego sys. i zmaksymalizowanie ciśnienia wyjściowego CO2. Operację przeprowadzę rozwiertakami zegarmistrzowskimi natomiast nie wiem jak daleko mogę się posunąć w rozwiercaniu i czy w ogóle warto?